Skalbimas be miltelių su Laudry Pro

Vis daugėja tyrimų rodančių, kad skalbimas su milteliais gali sukelti įvairias alergijas ir net odos ligas. Tad šiandien žmonės yra priversti ieškoti alternatyvų ir pasirūpinti savo sveikata. Taigi, puikiu pasirinkimu gali tapti skalbimas be miltelių.

Skalbimas be miltelių 21 amžiuje? Ar tai iš tiesų yra įmanoma? Ar tai gali būti efektyvu? Taip, jei bus pasirinktas skalbimas be miltelių su Laundry Pro.

Kas yra Laundry Pro?

Tai – amerikiečių kompanijos Aerus Electrolux įrenginys, skirtas vandens jonizavimui mūsų skalbimo mašinose. Pajungus šį įrenginį prie skalbimo mašinos, daugiau nebereikia naudoti jokių skalbimo miltelių, baliklių ar minkštiklių. Nebereikia net ir karšto vandens…. Laundry Pro naudoja  ActivePure® technologiją, kurios aktyvuotas deguonis pašalina iš skalbinių dėmes, purvą ir sunaikina nemalonius kvapus sukeliančias bakterijas.

Kam ir kodėl verta rinktis skalbimą be miltelių su Laundry Pro?

  • Ypač paprasta priežiūra – efektyviam Laundry Pro veikimui nereikia jokių specialių sprendimų – įrenginio nereikia valyti ar kitaip prižiūrėti. Vieną kartą pajungė, pamiršite visiems laikams.
  • Tinka visoms skalbimo mašinoms.
  • Paprasta prijungti – prireiks standartinės žarnos ir nereikės daryti jokių pakeitimų vandens padavimo ir išleidimo sistemose.
  • Nebereikės naudoti jokių skalbiklių, minkštiklių, baliklių, tad ne tik sutaupysite pinigų, bet ir išvengsite odos diskomforto;
  • Efektyviai pašalins senų ploviklių likučius ir atstatys audinio natūralų minkštumą, tad jausitės ypač komfortiškai juos dėvėdami;
  • Dėl aktyvuoto deguonies balti skalbiniai tams dar baltesni, o spalvos – ryškesnės, tad drabužiai atrodys lyg nauji;
  • Draugiškas aplinkai – skalbimui naudojamas tik šaltas vanduo, nenaudojamos jokios cheminės medžiagos;
  • Suteikiama 3 arba 6 metų garantija;
  • Puikus pasirinkimas į alergijas linkusiems ar jautrią odą turintiems žmonėms, o taip pat šeimoms, auginančioms mažus vaikus.

Kaip veikia Laundry Pro įrenginys?

Laundry Pro naudoja ActivePure® technologiją – tai išskirtinis aplinkosaugos sprendimas, sukurtas pagal NASA technologiją, naudojamą Tarptautinėje kosminėje stotyje. Technologijai ActivePure® naudojama patentuota hidrofilinė fotokatalizinė danga, kurią sudaro ne nano titano dioksidas su patentuotu papildomų pereinamųjų elementų deriniu veiksmingumui padidinti. Aktyvinus tam tikro bangos ilgio ultravioletine šviesa ore esantys deguonis ir drėgmė (vanduo) panaudojami sukurti galingų oksidatorių masę, kuri neutralizuoja oro ir paviršių teršalus. Šie oksidatoriai ypatingai veiksmingai naikina bakterijas, lakiuosius organinius junginius (LOJ) ir kitus aplinkos teršalus, o svarbiausia – nėra kenksmingi žmonėms, naminiams gyvūnams ir augalams. Juos visiškai saugu naudoti patalpose. ActivePure® sukuria šiuos oksidatorius: vandenilio peroksidą (H2O2), hidroksilus (OH-), superoksidus (O2-).

Pagrindinis technologija ActivePure® sukuriamas oksidatorius yra vandenilio peroksidas (H2O2), kuris, kaip įrodyta, veiksmingai naikina teršalus patalpose ir ant paviršių bei ore. Technologija ActivePure® vandenilio peroksido molekules gamina iš ore jau esančio deguonies ir drėgmės. Po to vandenilio peroksido molekulės keliauja patalpos aplinkoje, neutralizuodamos teršalus tokiose vietose, kurių kitos technologijos ir filtravimo sistemos negali pasiekti. Kadangi vandenilio peroksido molekulės turi tiek teigiamą, tiek neigiamą krūvį, dėl elektrostatinės traukos jos yra pritraukiamos prie teršalų. Tuomet teršalai saugiai suskaidomi į deguonį (O2) ir vandens (H2O) garus. Vandenilio peroksidas yra bekvapis, bespalvis ir jį saugu naudoti gyvenamosiose patalpose. Profesinės sveikatos ir saugos administracijos (angl. Occupational Health and Safety Administration, OSHA) duomenimis vienos milijoninės dalies vandenilio peroksido (1,0 ppm)  koncentracija per dieną laikoma saugia.

Naudojant technologiją ActivePure®, koncentracija pasiekia tik ~ 0,02–0,04 ppm, gerokai mažiau OSHA nustatytos ribos.

Kitas svarbus technologijos ActivePure® sukuriamas oksidatorius yra hidroksilai. Hidroksilai (OH) yra saugūs, natūraliai susidarantys, stiprūs oksidatoriai, kurie greitai ir saugiai neutralizuoja daugelį ore ir ant paviršių esančių teršalų, kvapus skeidžiančių bakterijų ir lakiųjų organinių junginių (LOJ). Vykstant ActivePure® procesui hidroksilai susidaro įrenginio patentuotai dangai sugeriant tam tikro bangos ilgio ultravioletinę šviesą. Danga pašalina vandenilio (H) atomus iš aplinkos ore esančių vandens molekulių (H2O), sudarydama neigiamo krūvio hidroksilus (OH-). Šie hidroksilai skaido LOJ, sudarytus anglies ir vandenilio pagrindu bei kitus organinius teršalus, paversdami juos nekenksmingu anglies dioksidu (CO2) ir vandens (H2O) garais.

Nors labai veiksmingai šalina kvapus, bakterijas, LOJ ir kitus teršalus, hidroksilai yra visiškai saugūs patalpose esantiems žmonėms, gyvūnams ir augalams. Technologija ActivePure® sukuriami hidroksilai yra tokie patys, kokie natūraliai susidaro žemės atmosferoje, UV spinduliams veikiant vandens garus, ir saugiai bei natūraliai išvalo ir nukenksmina patalpų aplinką.

 Superoksidai – tai deguonies molekulės, nedideliais kiekiais natūraliai susidarančios ore, laisviesiems vandenilio atomams (H) susijungiant su ozonu (O3). Susijungę jie sudaro galingus oksidatorius: deguonį (O2) ir hidroksilus (OH-). Pasinaudojant UVC šviesos šaltiniu, gamtiniu ozonu (O3), drėgme ir fotokatalizatoriumi, technologija ActivePure® gaunami stiprūs superoksidai, kurie pašalina bakterijas, virusus, pelėsius ir kitus teršalus.

Ši technologija ne tik saugi žmonėms, bet ir gerokai veiksmingiau naikina teršalus nei vien paprasta UV technologija. Gamindama superoksidus ActivePure® iš tiesų sumažina ore natūraliai esančio ozono (O3) kiekį.

 D.U.K

 

 

 


 

Koks yra įrenginio veiksmingumas?

Daugybėje bandymų ir tyrimų technologija „ActivePure®“ įrodė savo gebėjimą saugiai kontroliuoti ir neutralizuoti tokius teršalus kaip virusai, bakterijos, pelėsiai, grybeliai ir LOJ, nepakenkdama žmonėms, gyvūnams ir augalams. Kanzaso valstijos universitete atlikti nuodugnūs laboratoriniai tyrimai parodė, kad technologija „ActivePure®“ yra veiksminga prieš H1N1, H5N8, MRSA, Staphylococcus, Streptococcus, E. coli, Listeria, Bacillus spp, Stachybotrys chartarum ir kt.

 Kodėl tai vadinama kosmine technologija?

JAV Kosmoso tyrimų fondas įvertino „ActivePure®“ ir mūsų bendrovę už kosminėms programoms iš pradžių išrastos technologijos panaudojimą LOJ ir kitiems teršalams šalinti ir šių technologijų pritaikymą kasdieniam naudojimui. Technologija „ActivePure®“ grindžiama technologijos atmaina, iš pradžių sukurta NASA naudoti Tarptautinėje kosminėje stotyje, ir visame pasaulyje yra pripažįstama kaip vienintelė savo klasės sertifikuota kosminė technologija.

 Ar Laundry Pro išvalo sunkiai valomas dėmes be pirminio apdorojimo?

Sunkiai valomoms dėmės vis tiek reikia pirminio apdorojimo.

 Ar Laundry Pro veikia su bet kokiu vandeniu, taip pat ir kietu?

Laundry Pro veikia su bet kokios kokybės vandentiekio vandeniu, tačiau, atsižvelgiant į tiekiamo vandens kokybę, gali prireikti filtravimo. Kad rezultatai būtų geresni, jei norite, galite naudoti vandens minkštiklį, jei vanduo kietas, ir (arba) filtrą chlorui, nuosėdoms ar geležiai pašalinti.

 Ar Laundry Pro veikia su pramoninėmis skalbyklėmis?

Laundry Pro skirtas tik įprastam buitiniam naudojimui.

 Ar Laundry Pro įrengti būtinas santechnikas?

Už įrenginio Laundry Pro įrengimą atsakingas klientas. Kai kurie klientai renkasi santechniko paslaugas, bet daugumoje namų Laundry Pro gali įsirengti patys šeimininkai, naudodamiesi standartiniais įrankiais. Reikia atkreipti dėmesį, kad įrengiant gali kilti nesklandumų, nelygu kokios kokybės santechnika yra namuose, taip pat dėl skalbyklės sistemos ir vietos.

 Ar galiu įrenginį Laundry Pro jungti prie kitų įrenginių nei skalbyklė?

Ne. Tačiau „Aerus“ siūlo papildomai įsigyti jungties „ActiveClean“ rinkinį, kurį galite prijungti prie Laundry Pro ir tiekti deguonimi prisotintą vandenį kitoms valymo reikmėms

 Kaip „Laundry Pro“ veikia elastaną?

Normaliai veikiantis Laundry Pro neturėtų kenkti drabužių elastanui.

 Ar galiu palikti drabužius mirkti?

Drabužių nerekomenduojama palikti mirkti Laundry Pro vandenyje.

 Ar galima su Laundry Pro naudoti įprastus skalbimo miltelius ir minkštiklius?

Itin nešvarių ar riebaluotų audinių skalbimui, galite papildomai naudoti skalbimo miltelius, tačiau rekomenduojama ne didesnė nei 1/8 įprastinės skalbimo miltelių normos.

Skalbimas be miltelių su Laundry Pro – šiuolaikiškas, efektyvus ir ekonomiškas būdas užtikrintas jūsų skalbinių švarą. Išbandykite jau dabar.

Kviečiame peržiūrėti pristatomąjį vaizdo įrašą apie įrenginį: